czwartek, 30 maja, 2024

Zapytaj eksperta

[contact-form-7 id=”3352″ title=”Kontakt”]

Agnieszka Iwańska

Jestem V-ce Mistrzynią Polski w fitness oraz złotą medalistką Debiutów Fitness, były to pierwsze zawody w których wzięłam udział jako zawodniczka sportów sylwetkowych.

Na początku swojej drogi w 2011 r. postanowiłam wystartować w konkursie metamorfozy, który polegał na zgubieniu w 3 miesiące jak największej ilości tkanki tłuszczowej, gdzie zajęłam III miejsce zmieniając swoje ciało i nawyki żywieniowe.

Będę Twoim osobistym motywatorem i wsparciem na każdym treningu, dopasuje ćwiczenia do Twojego zdrowia, wieku, wagi i kondycji tak byś czuła się swobodnie. Powiesz mi co chcesz osiągnąć i jaki masz cel a na każdym treningu będziemy dążyły do niego Każdy powód i cel jest dobry by zacząć trening. Każda z was jest inna i ma inny organizm, inny rodzaj pracy wykonuje i jest bardziej lub mniej aktywna. Na podstawie moich długoletnich doświadczeń nad pracą nad sobą oraz współpracy z kobietami wiem jak ważne jest samopoczucie , poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do siebie. Trening personalny to nie tylko utrata kilogramów, poprawa kondycji fizycznej i wzmocnienie mięśni To przede wszystkim Twoje zdrowie. Satysfakcja i duma jaką będziesz miała z siebie po każdym treningu wykształci w Tobie nawyki na lata.

Poczuj się jak osoba wyjątkowa !
Od tej pory jestem odpowiedzialna za Twój sukces bo gdy poprawiasz własny wygląd i pracujesz nad sobą – umacniasz swoją psychikę i jednocześnie kształtujesz charakter!