poniedziałek, 20 maja, 2024

Zapytaj eksperta

[contact-form-7 id=”3352″ title=”Kontakt”]

Aleksander Rychlik

Zdobytą wiedzę w dużym stopniu zawdzięcza długoletniej karierze zawodniczej. Jako członek kadry narodowej w taekwondo olimpijskim przez wiele lat reprezentował Polskę podczas zawodów międzynarodowych, w tym w Mistrzostwach Europy. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tej dyscyplinie. Po zakończeniu kariery w taekwondo nie spoczął na laurach. Zdobywał kolejne tytuły i medale w brazylijskim ju-jitsu, a aktualnie prowadzi karierę zawodniczą MMA. Jako profesjonalny zawodnik MMA stoczył walki dla najmocniejszych organizacji, takich jak FEN i ACB.

Wiedzę i doświadczenie zbierał pod okiem wybitnych trenerów. Będąc członkiem kadry narodowej, współpracował również ze specjalistami od takich dyscyplin jak lekka atletyka czy podnoszenie ciężarów. Obecnie poszerza swoje doświadczenie i umiejętności, współpracując z trenerami boksu, kick-boksingu i MMA.

To, czego się przez lata nauczył, Olek stara się teraz przekazywać innym. Grupa zadowolonych klientów jest dowodem na to, że pasja do sportu może być zaraźliwa. Jako zawodnik zawsze wyznacza sobie najwyższe cele. Podobnie postępuje jako trener personalny.