czwartek, 30 maja, 2024

Zapytaj eksperta

[contact-form-7 id=”3352″ title=”Kontakt”]

Anita Płóciennik

Certyfikowany trener personalny, dietetyk, inżynier, autorka wielu artykułów o tematyce zdrowotnej i sportowej.

Założycielka projektu Iron Nation mającego na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Więcej informacji: www.ironnation.pl

Przez lata trenowania kulturystyki zdobywała doświadczenie, które wykorzystuje w pracy trenera personalnego.

Uczestniczyła w wielu prestiżowych międzynarodowych szkoleniach, gdzie otrzymała m. in. światowy certyfikat REPS – przyznawany najlepszym kursantom. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z dziedzin dietetyki sportowej, endokrynologii, anatomii i biomechaniki.
Specjalizuje się w pomocy podopiecznym w walce z różnymi schorzeniami, także o podłożu autoimmunologicznym (m. in. Hashimoto, PCOS, insulinooporność) poprzez dietoterapię w połączeniu z aktywnością fizyczną. Do tej pory pomogła już wielu osobom, prowadząc do remisji chorób lub całkowitego wyleczenia.

Sport obecny był w jej życiu od zawsze pod postacią wielu rozmaitych dyscyplin, takich jak kulturystyka, taniec, narciarstwo i judo.

Współpraca z Anitą to gwarancja sukcesu!
Dzięki niej otrzymasz ogromną porcję motywacji, umiejętności i wiedzy. Treningi zawsze przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze oraz dają duże poczucie satysfakcji. Anita może się pochwalić wieloma metamorfozami swoich podopiecznych, którzy dzięki niej stracili zbędną tkankę tłuszczową bez efektu jo-jo i mogą w końcu cieszyć się pełnią zdrowia. Odzwierciedlają to także wyniki badań oraz opinie wielu lekarzy.
Treningi personalne prowadzi na siłowni CityFit Rondo ONZ (Warszawa, ul. Twarda 18).