czwartek, 30 maja, 2024

Zapytaj eksperta

[contact-form-7 id=”3352″ title=”Kontakt”]

Iza Bziuk

członek Teamu Olimp, ambasadorka jednej z linii suplementów, zwyciężczyni plebiscytu VIP Healthy 2016, ale przede wszystkim ceniony trener personalny z ogromnym stażem i doświadczeniem w branży. Iza jest wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego gdzie odpowiedzialna jest za szkolenia z treningu funkcjonalnego oraz moduły kursu trenera personalnego związanego właśnie z treningiem, bazującym na ciężarze własnego ciała.

Iza posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie TRX – Training, które pozyskała w San Francisco, USA. Uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń i eventów, niezwykle energiczna i przede wszystkim z fenomenalnym warsztatem metodyczno – praktycznym.

Iza to przede wszystkim ceniony trener personalny z ogromnym stażem i doświadczeniem w branży. Sport zawsze odgrywał w jej życiu ważną rolę, jest dla niej pasją i stylem życia, który bezustannie rozwija. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym. Zdobyte dyplomy i doświadczenie pozwalają jej na pracę z najbardziej opornymi klientami. Rozwijanie i dalsze pogłębianie wiedzy są dla niej wyróżniającą cechę. Iza ciągle uzupełnia swoje umiejętności poprzez branie udziału w kursach i konferencjach prowadzonych przez uczelnie i renomowane, międzynarodowe organizacje sportowe. Dodatkowo lata pracy w wielu warszawskich siłowniach i klubach fitness sprawiają, że posiada doświadczenie wynikające z pracy z łatwiejszymi i trudniejszymi przypadkami.