czwartek, 30 maja, 2024

Zapytaj eksperta

[contact-form-7 id=”3352″ title=”Kontakt”]

Maciej Osytek

Certyfikowany trener personalny, dietetyk, inżynier, autor wielu artykułów o tematyce zdrowotnej i sportowej.

Założyciel projektu Iron Nation mającego na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Więcej informacji: www.ironnation.pl

Doświadczenie w zakresie treningu personalnego oraz dietetyki zdobywał przez lata na licznych kursach, także międzynarodowych, gdzie otrzymał m. in. światowy certyfikat REPS – przyznawany najlepszym kursantom.

Kulturystyka i dietetyka szybko stały się jego pasją, co znajduje swoje odbicie w dużych sukcesach, jakie osiąga na polu trenerskim. Wśród jego podopiecznych znajdują się zarówno osoby uprawiające sport rekreacyjnie, jak i medalowi zawodnicy sportów sylwetkowych, w tym powołani do kadry narodowej reprezentanci Polski na Mistrzostwach Europy.

Często wykorzystuje kreatywne i przemyślane połączenia zaawansowanych metod treningowych, aby zapobiec stagnacji. Takie podejście zapewniło mu opracowanie sposobu na osiągnięcie proporcjonalnej i estetycznej sylwetki. Jakość wypracowanych mięśni liczy się dla niego o wiele bardziej niż ilość sztucznie napompowanej i nietrwałej muskulatury.
Uważa, że na sukces składa się bardzo duża ilość czynników, także tych które z pozoru mogą mieć marginalne znaczenie. Należy je tylko poznać i odpowiednio ukierunkować, tak aby działały one po naszej stronie.
Treningi personalne prowadzi na siłowni CityFit Rondo ONZ (Warszawa, ul. Twarda 18).