czwartek, 30 maja, 2024

Zapytaj eksperta

[contact-form-7 id=”3352″ title=”Kontakt”]

Marcin Witek

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i licencjonowanym dietetykiem. Wieloletnie doświadczenie w pracy z podopiecznymi oraz wiedza nabyta podczas licznych kursów i szkoleń z szerokiego zakresu związanego z pracą nad ludzkim ciałem i dietetyki sportowej, pozwalają mi stworzyć dla każdej osoby spersonalizowany i kompleksowy plan ukierunkowany na konkretny cel.

Podczas planowania procesu poprawy zdrowia wykorzystuję także nowoczesne technologie oparte na badaniach genetycznych i immunologicznych. Dzięki temu cały proces przebiega szybciej, bezpieczniej i efektywniej. Teraz każdy cel jest w Twoim zasięgu. Jako trener osobisty przede wszystkim przykuwam ogromną uwagę do bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń i komfortu moich podopiecznych. Nieustannie się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę.

Staram się promować zdrowy styl życia i zarażać nim moich podopiecznych. Uważam, że inwestycja w siebie jaka płynie z odpowiednio dobranego wysiłku i żywienia jest najlepszą inwestycją – nie chodzi tylko o zdrowie, ale także o produktywność.