czwartek, 30 maja, 2024

Zapytaj eksperta

[contact-form-7 id=”3352″ title=”Kontakt”]

Trener Bruce – Patryk Zarzycki

Aktualnie trener personalny oraz trener OCR. Wybór tych dwóch specjalności nie jest przypadkowy – szkoła oficerska oraz szkoła kaskaderska bardzo wyraźnie ukształtowały mój sportowy charakter i z czasem samo rzeźbienie sylwetki pod kątem wyglądu stało się niewystarczające. Doświadczenia wyniesione z wojsk powietrzno-desantowych oraz zajęć kaskaderskich pozwalają mi na przygotowanie swoich klientów na wszelkie okoliczności jakie czekają na nich podczas biegów z przeszkodami.

Dodatkowo wiedza zdobyta w czasie niemal 9 lat pracy w roli trenera personalnego pozwala mi na kształtowanie ich sylwetek w sposób, w jaki sobie tego życzą. Wiedza dotycząca analizy wyników badań DNA pozwala mi na tworzenie programów treningowych i dietetycznych, dzięki którym najmniejszym nakładem Twoich sił jestem w stanie doprowadzić Twoją sylwetkę do tej pożądanej. Na treningach nie głaszczę po głowie, ani nie klepię po ramieniu jeśli nie ma za co. Jest ciężko, ale jednocześnie warto!

Zajęcia pod dachem prowadzę w siłowni Zdrofit Bemowo. Zajęcia outdoor (w tym grupowe) odbywają się na terenie Woli i Bemowa.