poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaAktualności17 - 18 listopada - konferencja POST ISPAD. Nie może nas tam...

17 – 18 listopada – konferencja POST ISPAD. Nie może nas tam zabraknąć!

Międzynarodowa konferencja ISPAD odbyła się w Innsbrucku w Austrii w dniach 18–21 października. To najpopularniejsze wydarzenie, które na tak szeroką skalę porusza problem cukrzycy i nowych możliwości leczenia tej choroby. 17 listopada w Hotelu Novotel Warszawa Centrum odbędzie się Konferencja POST ISPAD, na której zaprezentowane zostaną najnowsze i najciekawsze doniesienia z tej światowej konferencji.

Będziemy mieli zaszczyt usłyszeć między innymi: prof. dr hab. n. med. Małgorzatę Myśliwiec, prof. dr hab. n. med. Barbarę Głowińską-Olszewską, Dr hab. n. med. Grażynę Deja, prof. dr hab. n. med. Przemysławę Jarosz-Chobot, prof. dr hab. n. med. Wojciecha Młynarskiego i wielu innych wybitnych uczonych.

Opowiedzą oni między innymi o:

  • Komórkach beta i postępach w zakresie możliwości terapeutycznych;
  • Terapii cukrzycy w trakcie ciąży u młodocianych matek;
  • Nowych technologiach trapeutycznych;
  • Cukrzycy typu 2 i najnowszych doniesieniach diagnostycznych i terapeutycznych;
  • Cukrzycowej kwasicy ketonowej;
  • Żywieniu w cukrzycy.

My również z wielką chęcią weźmiemy udział w wydarzeniu. Niezwykle interesuje nas temat diabetologii. Zdajemy sobie sprawę, jak szerokie grono pacjentów potrzebuję pomocy, a my doskonale wiemy jak im pomóc! Znamy narzędzia i najnowsze badania, które udowadniają, że dzięki odżywianiu możemy całkowicie uniknąć choroby, łagodzić jej przebieg, a nawet cofnąć objawy. Chcemy się podzielić naszą wiedzą! Ciebie również nie może tam zabraknąć!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments