sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościFundacja Medycyny Stylu Życia na Go Active Show!

Fundacja Medycyny Stylu Życia na Go Active Show!

Połączyła nas wspólna misja: promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Z ogromną przyjemnością weźmiemy udział w największych targach fitness i sportów siłowych w Polsce – “Go active show 2018”.

Doskonale wiemy, jak ważną częścią życia powinna być aktywność fizyczna. Wychodząc naprzeciw wszystkim amatorom, sportowcom i trenerom przygotowaliśmy badanie SPORT MASTER, które pozwoli ćwiczyć w zdrowy, bezpieczny sposób i umożliwi uprawianie ulubionej dyscypliny bez uszczerbku na zdrowiu. Kluczem jest personalizacja. Każdy z nas jest inny, każdy jest więc przystosowany do innego rodzaju aktywności i innej diety…

I właśnie o tym chcemy opowiedzieć podczas targów. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, doradzimy jakie badanie będzie najkorzystniejsze w danym przypadku, podzielimy się wiedzą popartą najnowocześniejszymi badaniami i nowinkami ze świata medycyny i dietetyki.

W radzie programowej tego wydarzenia zasiądzie Pani prezes naszej fundacji – Julia Trawińska. Tym bardziej nie możemy się doczekać i mamy nadzieję, że targi będą cieszyły się dużą popularnością.

Do zobaczenia 18-20 maja w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym w Nadarzynie. Więcej informacji na temat na goactiveshow.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments