poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaAktualności Ale to już było... FIWE 2017 za nami!

[FOTORELACJA] Ale to już było… FIWE 2017 za nami!

Minął miesiąc od czasu największych w Polsce targów fitness – FIWE 2017

Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy w nich uczestniczyć. Nasze pionierskie badanie Sport Master 52 cieszyło się ogromną popularnością i zainteresowaniem sportowców, trenerów oraz dietetyków.

Dzięki uczestnictwie w tym niesamowitym wydarzeniu mogliśmy szerzyć wiedzę o najnowszych narzędziach diagnostycznych, które są w stanie usprawnić trening i zagwarantować sukces każdemu sportowcowi. Coraz większa ilość osób zaczyna zdawać sobie sprawę, jak ważne jest określenie indywidualnych predyspozycji, które pozwolą dopasować trening i sposób odżywiania w zależności od danej osoby. Wystarczy jedynie odczytać i prawidłowo zinterpretować kod genetyczny, w którym zapisana jest najdoskonalsza i najdokładniejsza odpowiedz na pytanie: “Co jest dla mnie najlepsze?”. To właśnie Sport Master jest kluczem w drodze do światowej kariery, która jest na wyciągnięciu Twojej ręki.

Targi były doskonałą okazja, by spotkać tak liczną grupę ludzi, którzy poświęcają się swojej pasji w stu procentach. Dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z naszymi badaniami, za rozmowę, za wszelkie uwagi i sugestie. Dziękujemy także organizatorom. Organizacja eventu, logistyka i wzorowo przygotowane stoiska zasługują na pochwałę.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, śmiało, napisz do nas! Zawsze bardzo chętnie rozwiejemy wszelkie obawy i niepewności. Zapraszamy dietetyków i trenerów personalnych do podjęcia współpracy – razem możemy nieść skuteczną i efektywną pomoc.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments