niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaAktualnościIV Krajowa Konferencja pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w...

IV Krajowa Konferencja pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Krajową Konferencję pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym”. Tym razem zapraszamy do czterogwiazdkowego Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim, malowniczo położonym w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, tuż obok znanej na całym świecie Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim. Zamek Biskupi sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku.

Konferencję organizuje Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu na AWF w Białej Podlaskiej, Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach oraz Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS w Lublinie. Konferencję Honorowym Patronatem objął prof. dr hab. n. med. Mirosław J. Wysocki, Konsultant Krajowy w dziedzinie Zdrowia Publicznego.

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z nutrigenetyką, nutrigenomiką i personalizacją treningów. Zacznijmy wspólnie propagować Medycynę Stylu Życia jako klucz do pokonania chorób cywilizacyjnych!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments