czwartek, 30 maja, 2024

Śliwkowa fantazja

Czas na śliwki trwa, dlatego dzisiaj proponuję węgierki w jednej z ulubionych odsłon. Śliwki to źródło witaminy C, wit. B, wit. A. Suszone śliwki zawierają więcej błonnika i skutecznie pomagają przy zaparciach, jednak powinni uważać na nie chorzy na cukrzycę. Warto pamiętać, by nie zjadać jednorazowo zbyt dużej ilości śliwek, by nie mieć problemów trawiennych. Jak ze wszystkim, ważny jest umiar.

Dzisiejsza propozycja na wykorzystanie śliwek może posłużyć jako śniadanie, bądź przekąska, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Życzę smacznego 🙂

Zobacz pełny przepis na: przepisy.vimed.pl

 

Julia Trawińska
Julia Trawińska
Prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia. Zarządza Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej Genelab. Specjalizuje się w diagnostyce nutriimmunologicznej i nutrigenetycznej. Jest ekspertem w zakresie personalizacji odżywiania i żywieniowego wspomagania leczenia chorób przewlekłych. Zarządza kliniką Centrum Medyczne VIMED w Warszawie. Propaguje i stosuje w swojej klinice innowacyjne podejście Personalizowanej, Funkcjonalnej Medycyny Stylu Życia. Współpracuje ściśle z ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce oraz we Włoszech, Austrii i USA. Magister prawa i żywienia klinicznego, specjalista w zakresie psychodietetyki SWPS w Warszawie . Absolwent Uniwersytetu Unicusano we Włoszech ze specjalizacją w zakresie Żywienia Klinicznego.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments