Pomidorowe smoothie

0
2548

Składniki:

  • pietruszka, natka – pęczek
  • pomidor – 1 sztuka lub kilka koktajlowych
  • sok z cytryny – 1 łyżka
  • marchewka – 1 mała sztuka
  • seler naciowy – 1 łodyga
  • garść zieleniny (np. szpinak, roszponka, sałata rzymska) – 1-2 garście

 

Przygotowanie:

Wszystkie warzywa myjemy. Marchew i pomidora obieramy ze skórki. Do kielicha blendera wkładamy pokrojone na kawałki warzywa, natkę pietruszki i sok z cytryny. Wszystkie składniki miksujemy. W razie potrzeby można dodać wodę mineralną.

Poprzedni artykułMiędzynarodowe Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej za nami. Nagroda dla Fundacji Medycyny Stylu Życia!
Następny artykułKoktajl Na zdrowie!
Prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia. Zarządza Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej Genelab. Specjalizuje się w diagnostyce nutriimmunologicznej i nutrigenetycznej. Jest ekspertem w zakresie personalizacji odżywiania i żywieniowego wspomagania leczenia chorób przewlekłych. Zarządza kliniką Centrum Medyczne VIMED w Warszawie. Propaguje i stosuje w swojej klinice innowacyjne podejście Personalizowanej, Funkcjonalnej Medycyny Stylu Życia. Współpracuje ściśle z ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce oraz we Włoszech, Austrii i USA. Magister prawa i żywienia klinicznego, specjalista w zakresie psychodietetyki SWPS w Warszawie . Absolwent Uniwersytetu Unicusano we Włoszech ze specjalizacją w zakresie Żywienia Klinicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here