niedziela, 19 maja, 2024

Lidia Trawińska – Dietetyk kliniczny

Założycielka Centrum Medycznego „VIMED”. Pionierka Personalizowanej Medycyny Stylu Życia, opartej na diagnostyce ukrytych alergii i nietolerancji pokarmowych i diagnostyce genetycznej. Zmienia podejście Polaków do stylu życia, zwłaszcza przyrządzania zdrowych i jednocześnie smacznych posiłków, obalając mity dotyczące odżywiania.

Czytaj więcej

Patrycja Paradowska - Dietetyk

Dietetyk kliniczny, specjalistka ds. żywienia ludzi zdrowych i chorych oraz dietoprofilaktyki w CM Vimed. Absolwentka Wydziału Lekarskiego na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kierunku Biotechnologia Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. Dyplomowany diagnosta laboratoryjny. Autorka i współautorka publikacji naukowych z zakresu nutrigenomiki
oraz artykułów o tematyce żywieniowej.

Czytaj więcej

Małgorzata Słomka - Dietetyk

Dietetyk w Centrum Medycznym Vimed. Absolwentka SGGW w Warszawie
Wydziału Technologii Żywności oraz studiów podyplomowych w zakresie Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Swoją wiedzę wciąż pogłębia uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach. Wieloletnia stewardesa, łącząca pasję związaną z lotnictwem z szeroko pojętym zdrowym stylem życia.

Czytaj więcej

Karolina Kuźma - Dietetyk

Dietetyk w Centrum Medycznym VIMED. Ukończyła Istitute for Integrative Nutrition w Nowym Jorku. Certyfikowana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Praktykujacych bez Uzycia Lekow. Specjalizująca się w oczyszczaniu organizmu na poziomie komórkowym. Certyfikowany Holistyczny Coach Zdrowia. Pasjonatka zdrowego stylu życia.

Czytaj więcej

Sylwia Wilczewska - Dietetyk

mgr inż. Technolog Żywności i Żywienia Człowieka, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, dietetyk, doradca żywieniowy, praktyk coachingu dietetycznego. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Posiadam certyfikaty ukończenia kursów: Psychodietetyka, Dietetyka Kliniczna, Coaching Dietetyczny, Dietetyka w Sporcie, Dietetyka w Kosmetologii.

Czytaj więcej