poniedziałek, 20 maja, 2024

Honorata Dziel - Fizjoterapeuta

fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu, opiekun merytoryczny magazynu Naturoterapia w Praktyce, autorka w takich magazynach, jak Body Challenge, Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Mens Health, Trainer, szkoleniowiec.

Czytaj więcej

Krystian Dziel - Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, masażysta, trener, refleksolog, szkoleniowiec. Współwłaściciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych.

Masażysta z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista w diagnostyce nieprawidłowości motorycznych oraz zaburzeń mięśniowo-powięziowych.

Czytaj więcej

Magdalena Szmyt - Fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka i mazażystka. Od lutego 2017 roku związana z Wielkopolskim Centrum Terapii Naturalnych, skupiająca się głównie na terapii wisceralnej. Jest bliską asystentką Honoraty Dziel, pomaga w kompleksowej teapii u naszych pacjentów. Od początku zainteresowana była nauką tego, co przejkazuje Honorata, aktualnie kontynuuje naukę samodzielnie szkoląc się m.in. w Szkole Terapii Wisceralnej i Integratywnych Manualnych Metod Leczenia.

Czytaj więcej

Milena Wojtas - Fizjoterapeuta

Dyplomowana kosmetyczka i masażystka , studentka fizjoterapii. Entuzjastka zdrowego, aktywnego trybu życia oraz profilaktyki zdrowotnej.

Na co dzień jestem związana z branżą żywności ekologicznej i doskonale wiem jak ważną rolę odgrywa i jaki ma wpływ na organizm, kondycję i stan psychiki odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta.

Czytaj więcej