niedziela, 19 maja, 2024

Lidia Trawińska – Dietetyk kliniczny

Założycielka Centrum Medycznego „VIMED”. Pionierka Personalizowanej Medycyny Stylu Życia, opartej na diagnostyce ukrytych alergii i nietolerancji pokarmowych i diagnostyce genetycznej. Zmienia podejście Polaków do stylu życia, zwłaszcza przyrządzania zdrowych i jednocześnie smacznych posiłków, obalając mity dotyczące odżywiania.

Czytaj więcej

Dr Anna Romaniuk

Specjalizuje się w diagnostyce i terapii zaburzeń mikroflory jelitowej u dzieci ze spectrum autyzmu, chorobach autoimmunologicznych i alergicznych w tym w atopowym zapaleniu skóry. Stosuje holistyczne podejście do zaburzeń układu odpornościowego i procesów neurodegradacyjnych uwzględniając zaburzenia flory jelitowej i polimorfizmy genów metylacyjnych.

Czytaj więcej

Patrycja Paradowska - Dietetyk

Dietetyk kliniczny, specjalistka ds. żywienia ludzi zdrowych i chorych oraz dietoprofilaktyki w CM Vimed. Absolwentka Wydziału Lekarskiego na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kierunku Biotechnologia Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. Dyplomowany diagnosta laboratoryjny. Autorka i współautorka publikacji naukowych z zakresu nutrigenomiki
oraz artykułów o tematyce żywieniowej.

Czytaj więcej

Małgorzata Słomka - Dietetyk

Dietetyk w Centrum Medycznym Vimed. Absolwentka SGGW w Warszawie
Wydziału Technologii Żywności oraz studiów podyplomowych w zakresie Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Swoją wiedzę wciąż pogłębia uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach. Wieloletnia stewardesa, łącząca pasję związaną z lotnictwem z szeroko pojętym zdrowym stylem życia.

Czytaj więcej

Karolina Kuźma - Dietetyk

Dietetyk w Centrum Medycznym VIMED. Ukończyła Istitute for Integrative Nutrition w Nowym Jorku. Certyfikowana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Praktykujacych bez Uzycia Lekow. Specjalizująca się w oczyszczaniu organizmu na poziomie komórkowym. Certyfikowany Holistyczny Coach Zdrowia. Pasjonatka zdrowego stylu życia.

Czytaj więcej

Sylwia Wilczewska - Dietetyk

mgr inż. Technolog Żywności i Żywienia Człowieka, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, dietetyk, doradca żywieniowy, praktyk coachingu dietetycznego. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Posiadam certyfikaty ukończenia kursów: Psychodietetyka, Dietetyka Kliniczna, Coaching Dietetyczny, Dietetyka w Sporcie, Dietetyka w Kosmetologii.

Czytaj więcej

Iza Bziuk - Trener personalny

członek Teamu Olimp, ambasadorka jednej z linii suplementów, zwyciężczyni plebiscytu VIP Healthy 2016, ale przede wszystkim ceniony trener personalny z ogromnym stażem i doświadczeniem w branży. Iza jest wykładowcą w Akademii Mistrzostwa Sportowego gdzie odpowiedzialna jest za szkolenia z treningu funkcjonalnego oraz moduły kursu trenera personalnego związanego właśnie z treningiem, bazującym na ciężarze własnego ciała.

Czytaj więcej

Maciej Gmurczyk - Trener personalny

Nazywam się Maciej i jestem absolwentem AWF J. Piłsudskiego w Warszawie, specjalistą w zakresie żywienia i treningu z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję na co dzień w Warszawie oraz prowadzę podopiecznych z całej polski online. Jestem trenerem wymagającym, ale posiadającym też dar słuchania, co sprawia, że potrafię dobrze dopasować się do potrzeb moich podopiecznych oraz odpowiednio ich zmotywować.

Czytaj więcej

Piotr Hatowski - Trener personalny

Najbardziej utytułowany zawodnik wagi ciężkiej w historii polskiego taekwondo olimpijskiego. Medalista Mistrzostw Europy i multimedalista Mistrzostw Polski. Podczas długoletniej kariery w reprezentacji Polski odnosił sukcesy na wszystkich kontynentach. W środowisku taekwondo znany jest z doskonałego przygotowania motorycznego.

Czytaj więcej

Agnieszka Iwańska - Trener personalny

Jestem V-ce Mistrzynią Polski w fitness oraz złotą medalistką Debiutów Fitness, były to pierwsze zawody w których wzięłam udział jako zawodniczka sportów sylwetkowych.

Na początku swojej drogi w 2011 r. postanowiłam wystartować w konkursie metamorfozy, który polegał na zgubieniu w 3 miesiące jak największej ilości tkanki tłuszczowej, gdzie zajęłam III miejsce zmieniając swoje ciało i nawyki żywieniowe.

Czytaj więcej

Filip Jaros - Trener personalny

Dyplomowany trener sportów siłowych ze specjalnością w treningu funkcjonalnym oraz crossfitowym, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2014 roku stale pracuję jako trener personalny oraz trener zajęć grupowych takich jak crossfit, tabata oraz stretching. Swoim podopiecznym oraz uczestnikom zajęć gwarantuję kreatywne, ciekawe, satysfakcjonujące i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia treningi.

Czytaj więcej

Łukasz Lewandowski - Trener personalny

Jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym. Byłym zawodnikiem sekcji lekkoatletycznej KS ORZEŁ WARSZAWA. Wicemistrzem Polski Juniorów w skoku o tyczce.

Moją przygodę ze sportem rozpocząłem szkole podstawowej o profilu sportowym od treningów lekkoatletycznych oraz sportów drużynowych. Następnie w sekcji lekkoatletycznej trenowałem przez 6 lat pod okiem Ludomira Nitkowskiego.

Czytaj więcej

Adrian Lipski - Trener personalny

Nazywam się Adrian Lipski. Jestem trenerem osobistym w klubie Gravitan, który jest jedynym w Warszawie klubem klasy premium. Pełnię tam również funkcję Managera Sportu. Jeśli liczysz na profesjonalną pomoc w kształtowaniu sylwetki i co najważniejsze, poprawie stanu swojego zdrowia lepiej nie mogłeś trafić. Sukcesy w realizacji celu swoich Podopiecznych opieram na najnowszych odkryciach naukowych w dziedzinie medycyny i dietetyki. Żeby udoskonalić swój warsztat wybrałem studia Fizjoterapii, co umożliwiło mi być jeszcze lepszym trenerem.

Czytaj więcej

Damian Michalski - Trener personalny

Jestem absolwentem Polskiej Akademii Sportu, trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki, specjalistą ds. odżywiania i zawodnikiem fitness plażowego. Od najmłodszych lat jestem związany z wieloma sportami – od piłki nożnej po karate Kyokushin. Od 6 lat zajmuję się sportami siłowymi, jest to moja pasja.

Czytaj więcej

Maciej Osytek - Trener personalny

Certyfikowany trener personalny, dietetyk, inżynier, autor wielu artykułów o tematyce zdrowotnej i sportowej.

Założyciel projektu Iron Nation mającego na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Więcej informacji: www.ironnation.pl

Czytaj więcej

Anita Płóciennik - Trener personalny

Certyfikowany trener personalny, dietetyk, inżynier, autorka wielu artykułów o tematyce zdrowotnej i sportowej.

Założycielka projektu Iron Nation mającego na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Więcej informacji: www.ironnation.pl

Czytaj więcej

Hubert Staniszewski - Trener personalny

Jestem trenerem Personalnym oraz Trenerem Medycznym, licencjonowanym międzynarodowo przez IFAA – International Fitness & Aerobic Academy, szkoleniowcem a prywatnie pasjonatem sportu i zdrowego stylu życia. Jestem też byłym lekkoatletą (Mistrzem oraz Młodzieżowym V-ce Mistrzem Polski w sztafecie 4x100m) a także zawodnikiem IFBB Mens Physiqe (1 miejsce Grand Prix Polski, 2 miejsce Debiuty Kulturystyczne, 5 miejsce Mistrzostwa Polski oraz Półfinalista Mr. Olympia w Pradze 2016).

Czytaj więcej

Marta Romanowska - Trener personalny

Jestem trenerką, instruktorką fitnessu i szkoleniowcem. Często pracuję w domach podopiecznych Pań na sprzęcie do ćwiczeń Freestyler. Szeroko pojęty fitness to moja pasja, której od 10 lat poświęcam każdy dzień życia. Urozmaicone doświadczenie pozwoliło mi zrozumieć sposoby oraz problemy związane z treningiem ciała.

Czytaj więcej

Aleksander Rychlik - Trener personalny

Zdobytą wiedzę w dużym stopniu zawdzięcza długoletniej karierze zawodniczej. Jako członek kadry narodowej w taekwondo olimpijskim przez wiele lat reprezentował Polskę podczas zawodów międzynarodowych, w tym w Mistrzostwach Europy. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tej dyscyplinie. Po zakończeniu kariery w taekwondo nie spoczął na laurach. Zdobywał kolejne tytuły i medale w brazylijskim ju-jitsu, a aktualnie prowadzi karierę zawodniczą MMA. Jako profesjonalny zawodnik MMA stoczył walki dla najmocniejszych organizacji, takich jak FEN i ACB.

Czytaj więcej

Rafał Sępkowski - Trener personalny

Mam na imię Rafał, jestem absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki, na kierunku wychowanie fizyczne oraz Politechniki Warszawskiej, na kierunku zarządzanie. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, a posiadając międzynarodowe uprawnienia Polskiej Akademii Sportu, także instruktorem samoobrony. Swoje doświadczenie wzbogacam, poprzez aktywne uczestniczenie w szkoleniach z zakresu dietetyki oraz metod treningowych. Ponadto, posiadam certyfikat z zakresu FMS (Functional Movement Screen).

Czytaj więcej

Mateusz Staszkiewicz - Trener personalny

Trener Mateusz jest osobą konsekwentną i zdyscyplinowaną. Tego samego oczekuje od swoich podopiecznych. Z perspektywy zawodnika boksu olimpijskiego wie, że sukces można osiągnąć tylko ciężką pracą i poświęceniem.
W pracy z klientami kładzie nacisk na sprawność fizyczną i kondycję. Wysportowana sylwetka jest dodatkowym profitem płynącym z treningów z Mateuszem.

Czytaj więcej

Marcin Witek - Trener personalny

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i licencjonowanym dietetykiem. Wieloletnie doświadczenie w pracy z podopiecznymi oraz wiedza nabyta podczas licznych kursów i szkoleń z szerokiego zakresu związanego z pracą nad ludzkim ciałem i dietetyki sportowej, pozwalają mi stworzyć dla każdej osoby spersonalizowany i kompleksowy plan ukierunkowany na konkretny cel.

Czytaj więcej

Patryk Zarzycki - Trener personalny

Aktualnie trener personalny oraz trener OCR. Wybór tych dwóch specjalności nie jest przypadkowy – szkoła oficerska oraz szkoła kaskaderska bardzo wyraźnie ukształtowały mój sportowy charakter i z czasem samo rzeźbienie sylwetki pod kątem wyglądu stało się niewystarczające. Doświadczenia wyniesione z wojsk powietrzno-desantowych oraz zajęć kaskaderskich pozwalają mi na przygotowanie swoich klientów na wszelkie okoliczności jakie czekają na nich podczas biegów z przeszkodami.

Czytaj więcej

Honorata Dziel - Fizjoterapeuta

fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu, opiekun merytoryczny magazynu Naturoterapia w Praktyce, autorka w takich magazynach, jak Body Challenge, Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Mens Health, Trainer, szkoleniowiec.

Czytaj więcej

Krystian Dziel - Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, masażysta, trener, refleksolog, szkoleniowiec. Współwłaściciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych.

Masażysta z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista w diagnostyce nieprawidłowości motorycznych oraz zaburzeń mięśniowo-powięziowych.

Czytaj więcej

Magdalena Szmyt - Fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka i mazażystka. Od lutego 2017 roku związana z Wielkopolskim Centrum Terapii Naturalnych, skupiająca się głównie na terapii wisceralnej. Jest bliską asystentką Honoraty Dziel, pomaga w kompleksowej teapii u naszych pacjentów. Od początku zainteresowana była nauką tego, co przejkazuje Honorata, aktualnie kontynuuje naukę samodzielnie szkoląc się m.in. w Szkole Terapii Wisceralnej i Integratywnych Manualnych Metod Leczenia.

Czytaj więcej

Milena Wojtas - Fizjoterapeuta

Dyplomowana kosmetyczka i masażystka , studentka fizjoterapii. Entuzjastka zdrowego, aktywnego trybu życia oraz profilaktyki zdrowotnej.

Na co dzień jestem związana z branżą żywności ekologicznej i doskonale wiem jak ważną rolę odgrywa i jaki ma wpływ na organizm, kondycję i stan psychiki odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta.

Czytaj więcej